ציוד ואביזרים

/ציוד ואביזרים
ציוד ואביזרים

אביזרים לקטנועים ואופנועים

חברת היי סייד מתמחה בשיווק ומכירה של אביזרים לאופנועים וקטנועים, כל האביזרים הם מתוצרת  מותגים בינלאומיים והם עומדים בכל התקנים הנדרשים.

בין האביזרים השונים ניתן למצוא:

קסדות לאופנועים – בין אם מדובר בקסדת 4\3, בקסדה מלאה, בקסדה נפתחת או אחת המיועדת לרכיבת כביש או שטח. הקסדות הן אביזר הבטיחות מספר 1 בשוק אביזרי הבטיחות לאופנועים. חברת הייי סייד מציעה לכם קסדות מתוצרת החברות AGV, Beon, Astone , LS2, Caberg ועוד..

מעילים לאופנועים – מעילים מתוצרת החברות Spyke, CAT2MOTO, A-Pro, LARET, MOTO ONE  ועוד מחכים לכם במחירים אטרקטיביים, המעילים מגיעים במבחר גדול של דוגמאות ומידות.

כפפות לאופנועים – כפפות מתוצרת החברות Alias, MX Force, Sportex, OXFord ועוד, במבחר  דוגמאות, עיצובים ומידות.

זה לא קישוט, זה איכות!

אביזרים לאופנועים הם כבר מזמן לא רק אמירה עיצובית או בחירה פרקטית. לאביזרי האופנוע יש שימושים רבים שיכולים לשנות את אופן הרכיבה שלנו, את השקט הנפשי בלילה ואת איכות הנסיעה.

כדי להבין על מה אנחנו מדברים, כאשר אנחנו מדברים על אביזרים לאופנוע שלנו, נתרכז בשלוש קטגוריות עיקריות באביזרים לאופנועים:

 • בטיחות – אביזרי אבטחה לאופנוע שלנו כגון אזעקה, מנעולים ייחודיים וכל מה שיגרום לנו להיות רגועים יותר כאשר אנחנו משאירים את האופנוע במקום פתוח שאינו נמצא בטווח הראייה שלנו בכל זמן. אביזרים אלו הינם השקעה קטנה, שיכולה לחסוך לנו הוצאה מאוד גדולה בעתיד
 • תיעוד – מצלמות שונות באיכויות שונים ולמטרות שונות אשר יכולות לתעד אותנו ואת הסביבה בזמן הנסיעה. לא מדובר באביזר שמטרתו היא צפיה להנאתנו בחומרי הצילום (למרות שגם זה נחמד), אלא באביזר אבטחה לכל דבר, הצילומים יכולים לשמש אותנו לאחר תאונות חלילה, אפילו אם לא תאונות שלנו אלא כאלה שקרו בסביבת הרכיבה שלנו וצולמו
 • תקשורת – אביזרי תקשורת לטובת שמירה על קשר עם העולם בזמן הרכיבה תוך הקפדה על בטיחות ושמירה על עצמנו, לפני הכל
קסדות

קסדות

מעילים

כפפות

מבצעים

האביזר שלכם!

בנוסף ניתן לרכוש במקום ארגזים במגוון גדלים ומידות, תיקים ופריטי אבזור מיוחדים.

משרדי החברה הממוקמים ברחוב קיבוץ גלויות 75 בתל אביב פתוחים עבורכם לכל שאלה בנושא, מומחי החברה ייעצו לכם בנוגע לאביזר המתאים לכם בדגש על אביזרים מתוצרת חברות ימאהה, סאן יאנג וקוואסקי.

ציוד חורף לאופנועים >>> | ציוד חורף לקטנועים >>>

כמו כן במקום ניתן למצוא צמיגים לכל סוגי האופנועים והקטנועים.

לפרטים ומידע נוסף חייגו: 03-5188-500 , או השאירו פרטיכם בטופס המצורף

  Call Now Buttonהתקשרו לעוד פרטים על המבצע
  צרו עמנו קשר
  close slider
  השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!